Правова інформація

Авторське право

Відвідувачі сайту можуть завантажити або роздрукувати будь-який або всі матеріали даного сайту для особистого, некомерційного використання в разі, якщо вони зобов'язуються не змінювати і не спотворювати інформацію, не видаляти і не змінювати авторські права і логотипи торгових марок. Використання матеріалів дозволяється за наявності інформації про даний сайт, як про джерело інформації, а також про Юридичну фірму "Goro legal", як про правовласників такої інформації.

Всі матеріали на сайті представлені тільки для законного використання. Без письмового дозволу Юридичної фірми "Goro legal" ніякі матеріали не можуть бути скопійовані, поширені або передані в будь-яких комерційних цілях. Юридична фірма "Goro legal" зберігає за собою право власності та інтелектуальні права на всі матеріали, скачані з даного сайту.

Надання інформації

Юридична фірма "Goro legal" не має наміру отримувати особисту або конфіденційну інформацію від відвідувачів через свій веб-сайт. Будь ласка, пам'ятайте, що будь-яка відправлена ​​нашою компанією інформація або матеріали НЕ вважаються конфіденційними, якщо інше не встановлено цими правилами або чинним законодавством.

Зобов'язання

Інформація на даному сайті представлена ​​«як є», без будь-яких гарантій.

Інформація на сайті може містити технічні неточності чи орфографічні помилки. Інформація може бути змінена або оновлена ​​без попередження. Юридична фірма "Goro legal" також може доповнювати, розширювати розміщені матеріали, в будь-який час без попередження. На сайті Юридичної фірми "Goro legal" (goro.inva7.com) є посилання на інші сайти, на які не поширюються правила нашої компанії. Юридична фірма "Goro legal" не несе відповідальність за контент і всі оновлення або зміни на даних сайтах, а також за посилання з цих сайтів на інші сайти. Додавання такого посилання на сайт не має на увазі його підтримку або схвалення.

Обмеження відповідальності

Матеріали на сайті юридичної фірми "Goro legal" можуть містити неточності або помилки. Юридична фірма "Goro legal" не гарантує правильність і повноту матеріалів, а також актуальність будь-яких порад, думок, тверджень та іншої інформації, що знаходиться або переданої через сайт goro.inva7.com. Така гарантія якості надається лише при наданні юридичних послуг на підставі договору. Ви усвідомлюєте, що довіряючи будь-яким думкам, порадам, твердженням, записам та іншій інформації, ви берете ризик тільки на себе. Юридична фірма "Goro legal" зберігає за собою право на власний розсуд виправляти будь-які помилки і неточності в будь-якому розділі сайту без попередження, вносити будь-які зміни до матеріалів і послуг, опису на сайті в будь-який час без попередження.