Наші цінності

Здоровий дух – у здоровому тілі

Серед цінностей нашої компанії здоровий спосіб життя займає особливе місце. Співробітники Goro Legal регулярно беруть участь у міжнародних та українських марафонах. Крім того, ми проводимо відкриті тренування для наших колег, партнерів і клієнтів. Наш біговій клуб – це не тільки прагнення до здорового духу, це дозвілля, яке сповнене дружньою атмосферою і приємною комунікацією.

pro bono

Ми беремо активну участь у громадському житті міста та країни, підтримуючи діяльність громадських організацій та активістів у питаннях, які нам близькі та які нас хвилюють. Також ми надаємо юридичну підтримку на безоплатній основі для деяких некомерційних асоціацій. Серед них – Українська асоціація інтернет-бізнесу, Містобудівна асоціація України.

Сучасне мистецтво

Ми підтримуємо сучасне українське мистецтво шляхом організації виставок та арт-івентів. Наша мета, з одного боку, допомогти сучасним талантам проявити себе, з іншого – показати нашим колегам і партнерам українське мистецтво. Арт-івенти, які проводить наша компанія, спрямовані на популяризацію української творчості та молодих талантів, а також на створення майданчика для комунікації та відпочинку.

Благодійсність

Підтримка нужденних – важливий аспект нашої діяльності. Ми раді бути причетними до допомоги дитячим будинкам і лікарням, а також брати участь в інших благодійних проектах. Надаючи свою підтримку тим, хто її дійсно потребує, ми віримо, що міняємо цей світ на краще.