Наші клієнти

Київміськбуд
Будівництво
ПрАТ «ХК «Київміськбуд» – лідер будівельної галузі України. Найбільший оператор ринку нерухомості, орієнтований на потреби громадян із середнім рівнем доходів. Компанія тримає курс на забезпечення максимальної доступності своєї продукції найширшому колу споживачів.
SOCAR Україна
Торгівля
Група компаній «SOCAR Україна» – новатор сервісних рішень, провідний газовий і нафтотрейдер, який розвиває в Україні напрямки опту й роздрібу. Спираючись на високі стандарти і цінності ведення бізнесу, SOCAR створює виняткові продукти й атмосферу їхнього споживання, досягаючи бездоганного рівня сервісу для всіх своїх клієнтів.
МЕТРО Кеш енд Кері Україна
Торгівля
Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/15 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014р. – жовтень 2015р.).
SAGA development
Будівництво
Девелоперська компанія SAGA development (раніше RIVERSIDE development) – один із лідерів столичного будівельного ринку. Створення комфортного середовище для усіх містян – це головна мета, досягнути якої прагне компанія. Серед проектів компанії такі як: Rybalsky, New-York concept house, Chicago central house та інші.
kurcha
Агро
Компанія «Комплекс Агромарс» займається виробництвом високоякісного м’яса курчат-бройлерів.
Альтіс-Девелопмент
Будівництво
Компанія «Альтіс-Девелопмент» спеціалізується на розвитку інвестиційних проектів у галузі будівництва житлової та комерційної нерухомості. Головним пріоритетом компанії є якість. «Альтіс-Девелопмент» застосовує комплексний підхід у роботі. За бажанням замовника компанія надає частковий або повний пакет девелоперських послуг – від розробки концепції до введення об’єкту в експлуатацію.
XXI Століття
Будівництво
Компанія «XXI Століття» – провідний український девелопер. Компанія працює у сфері нерухомості з 1999 року. З грудня 2005 року – розміщена на AIM LSE. «XXI Століття» створює, розвиває та управляє проектами в Україні.
Київобленерго
Державний і комунальний сектор
ПрАТ «Київобленерго» – відома енергетична компанія України, що спеціалізується на передачі та постачанні електричної енергії споживачам Київської області. «Київобленерго» є частиною енергетичного бізнесу однієї з провідних українських керуючих компаній «ВС Енерджі Інтернейшнл Україна».
НОВУС УКРАЇНА
Торгівля
За шість років компанія «НОВУС УКРАЇНА» відкрила більше 30 сучасних магазинів різних форматів – з площею торговельних залів від 800 м² до 8000 м². Сьогодні магазини NOVUS працюють у Києві і Київській області, Севастополі та Черкасах, Рівному та Рівненській області, Миколаєві, Тернополі та Житомирській області.
Stolitsa Group
Будівництво
Компанія SG (Stolitsa Group) – це один з ведучих девелоперів на українському ринку сучасної нерухомості. Stolitsa Group є першою українською компанією, яку відзначену нагородою Century International Quality ERA у сфері девелопменту.
ЛУН
IT-технології та стартапи
ЛУН – продуктова IT-компанія, що розвиває інтернет-проекти з нерухомості в Україні та закордоном.
Apollo Group
Агро
Компанія Apollo Group була заснована у 2014 році. Перші контракти компанія, у штаті якої 30 працівників, заключила у грудні 2014 року. Менш ніж за півроку Apollo Group досягнула вагомих обсягів продаж – $ 20 млн. у місяць.
MERX
Торгівля
MERX – це меблева компанія з багаторічним досвідом роботи на вітчизняному та світовому ринках. Заснована у 1993 році, компанія закріпила чітку позицію лідера меблевої індустрії.
Київпастранс
Державний і комунальний сектор
КП «Київпастранс» – одне з найбільших транспортних комунальних підприємств на теренах України, соціальний перевізник № 1. Підприємство є власністю територіальної громади міста Києва, на якому працює майже 10 тисяч працівників.
Agro Region
Агро
Компанія Agro Region була заснована в 2002 році. З 2007 року - 100% шведських інвестицій. Одна з найуспішніших агрокомпаній в Україні. Входить до трійки лідерів за врожайністю і ефективності. Земельний банк - 37 000 га в Київській, Чернігівській, Житомирській та Хмельницькій областях. Основні культури включають кукурудзу, соєві боби, пшениця, соняшник і ячмінь.
Торгівля
Це група компаній в різних сферах бізнесу в Україні та інших країнах Європи. Група компаній «НІКО» - один з провідних операторів автомобільного ринку України в сфері обслуговування, постачання, роздрібної торгівлі та післяпродажного обслуговування. Група «НІКО» включає логістичний бізнес, фінансові послуги, ІТ-бізнес та інше.
АртБудСервіс
Будівництво
Компанія «АртБудСервіс» спеціалізується на будівництві об'єктів різної складності і функціонального призначення. Ми здійснюємо професійне управління проектами в сфері промислового та цивільного будівництва.
DIM group
Будівництво
DIM group - девелоперський холдинг повного циклу, до складу якого входять компанії, які з 2001 року проектують, будують, продають і обслуговують житлову і комерційну нерухомість.
SoilBiotics
Агро
SoilBiotics - один із лідерів ринку США серед виробників біологічних добавок для грунту і стимуляторів росту рослин на основі гумінових і фульвових кислот, виведених з матеріалу Леонардо.
iGalaxy
Торгівля
Всеукраїнська мережа інтернет-магазинів подарунків і сувенірів.