Торгівля

Торгівля

Міжнародна торгівля є не тільки двигуном економіки країни, вона має прямий вплив на розвиток бізнесу і збільшення капіталу компанії. Саме тому більшість організацій прагнуть вивести свій бізнес на міжнародний рівень або ж залучити іноземних партнерів. При цьому, компанії не завжди можуть убезпечити себе від ризиків і труднощів, які виникають при виході на нові ринки або ж співробітництво з новими контрагентами.

Юристи Goro Legal спеціалізуються на супроводі зовнішньоекономічної діяльності клієнтів і знають все про міжнародні торговельні угоди. Ми надаємо юридичні послуги в сфері торгівлі і міжнародних операцій для великих торгових мереж, гіпермаркетів, інвестиційних компаній і девелоперів.

Нашим головним завданням у супроводі діяльності клієнтів в сфері торгівлі є організація комфортних умов ведення бізнесу в Україні та за її межами. Наші юристи готові надати оперативну та ефективну підтримку в різних напрямках індустрії – від будівництва власного торгового центру, до вирішення регуляторних питань, пов'язаних з отриманням сертифікатів і дозволів на експорт або імпорт окремих груп товарів.

Команда
Новини