Будівництво

Будівництво

Успіх будівельного проекту багато в чому залежить від знання тонкощів галузевого законодавства. Щоб не помилитися при виборі земельної ділянки та пройти всі дозвільні інстанції, необхідно вивчити величезний обсяг нормативно-правової бази. Не менш важливим є розуміння технічної сторони процесу, в тому числі знання спеціалізованих норм і рекомендацій.

Багаторічна міжнародна практика наших фахівців дозволяє передбачити можливі ризики на всіх стадіях будівництва, а також уникнути їх впливу на проект. Завдяки активній участі компанії в розробці законодавчої бази та її щоденному моніторингу, ми знаємо, як вирішити спірні питання і не стати заручником системи. Діяльність адвокатської фірми GORO legal спрямована на роботу з великими будівельними проектами. Ми співпрацюємо з українськими та міжнародними компаніями, а також надаємо комплексний юридичний супровід іноземним інвесторам.

Досвід роботи з комерційними і державними структурами дозволяє нам приймати оптимальні та ефективні рішення щодо земельних питань, будівництва та нерухомості.

Команда
Новини