Неприбуткові та недержавні організації

Неприбуткові та недержавні організації

Приватний сектор в Україні абсолютно точно не може існувати без взаємодії з державним. Органи державної влади та місцевого самоврядування прямо чи опосередковано мають великий вплив на розвиток економіки та суспільства. В той же час особливу роль з цій системі відіграють недержавні, некомерційні інституції.

Державний сектор досі достатньо бюрократична та стала система, взаємодія з якою потребує розуміння принципів її діяльності та прийняття рішень. Некомерційні організації більш гнучкі у своїй діяльності.

Команда Goro legal має досвід взаємодії з органами державної влади, некомерційними організаціями в якості радників. Ми розуміємо та на практиці знаємо процедуру нормопроектування і застосування чинного законодавства. В нашому портфелі є успішні реалізовані кейси по супроводу співробітництва приватного та державного сектору. Наші рекомендації допомагають клієнтам прийняти правильне рішення враховуючи політичні реалії країни.

Юристи нашої компанії допоможуть вам прийняти ефективне рішення з усіх питань, пов’язаних зі взаємодією з органами державної влади, та вдалим співробітництвом з неурядовими організаціями.

Команда