IT-технології та стартапи

IT-технології та стартапи

Сьогодні, коли технологічний прогрес став невід'ємною частиною практично кожної сфери діяльності людини, а відповідно і будь-якого бізнесу, IT-компанії привертають до себе пильну увагу учасників ринку. Захист інтелектуальної власності, корпоративні конфлікти, сквотинг і недобросовісні контрагенти – це лише невелика частина питань, які виникають у кожної IT-компанії.

За основу нашої роботи з IT-компаніями, а також компаніями, які реалізують стартапи, ми обираємо принцип "випередження". Ми розуміємо всі загрози сучасного ринку, тому взявши за основу законодавчу базу і світові тенденції розвитку IT-індустрії, ми допомагаємо компаніям реалізувати свій потенціал повною мірою, перетворюючи наявні ризики на можливості.

Наші зусилля спрямовані на побудову договірних відносин між засновниками, партнерами, інвесторами, авторами інтелектуальної власності таким чином, щоб кожен учасник проекту, з яким ми працюємо, був застрахований від зовнішніх і внутрішніх ризиків. А це і перевірки, і податкова система, і поширення конфіденційної інформації співробітниками, і неправомірне використання плодів інтелектуальної праці, атакож інші загрози, яких можна уникнути за допомогою юридично грамотно побудованих процесів.

Команда
Новини